Copy-of-Copy-of-Search-Canva

Zapraszam do WEBINAROWEJ ZIMY

Zapraszam do udziału w programie Webinarowa Zima, w ramach którego uzyskujecie dostęp do całej biblioteki moich webinariów oraz zaproszenie do udziału w siedmiu spotkaniach na żywo (możliwe także odsłuchanie nagrania).

Udostępniam także filmy, które składały się na kurs online: “Złość rodzica”.

Dostęp do archiwum:

 • 24 webinaria
 • 2105 minut nagrań (35 godzin)
 • wersje wideo oraz wersje mp3
 • nagrania kursu “Złość rodzica” – 8 lekcji

Dodatkowe zimowe webinaria na żywo dotyczyły będą emocji. 

 • Emocje w konflikcie – otwarte webinarium w ramach promocji Webinarowej Zimy 
 • Złość jest OK. O towarzyszeniu dzieciom, które się złoszczą (31.01)
 • Smutki i straty. Od rozczarowania po rozpacz – webinarium dla rodziców (22.02)
 • Webinarium z ekspertką. Lęk i strach – jak towarzyszyć dzieciom, które się boją. Moim gościem będzie Marta Piegat-Kaczmarczyk, psycholożka i terapeutka (28.02)
 • Wstyd – po co go mamy i dokąd nas prowadzi (6.03)
 • 2 x Zimowe Q&A podczas których będziecie mogli zadać pytania, które Wam się nasuną podczas słuchania udostępnionych zasobów. (4.02 i 21.03)

Będę mówiła tym, czego doświadczają dzieci, ale także o tym, jak można w tych obszarach przyglądać się sobie i jak o siebie dbać, by dzieciom towarzyszyć. 

Zimą, poza dostępem do archiwalnych nagrań, zapraszam też na nowe, oryginalne webinaria dotyczące emocji oraz Q&A (gdzie odpowiadam na Wasze pytania).

Wszystkie filmy będą udostępnione na wygodnej w użyciu Platformie rozwojowej. Filmy można oglądać na dowolnym urządzeniu. Udostępniam także pliki z wersją mp3.

Gosia Stańczyk

Zrzut-ekranu-2018-06-02-o-20.51.54 (1)

Gosia Stańczyk

Jestem psychologiem, mamą trojga dzieci. Wspieram rodziców i nauczycieli w poszukiwaniu wiedzy, narzędzi i sposobów na satysfakcjonujący, oparty na szacunku kontakt z dziećmi. Udzielam konsultacji psychologicznych w Bliskim Miejscu w Warszawie, prowadzę warsztaty dla rodziców, webinaria i superwizyjne spotkania dla nauczycieli. Piszę blog poświęcony sprawom rodzicielstwa i rozwoju: www.gosiastanczyk.pl

Organizacja programu

 • Harmonogram:
  • Dostęp do archiwum oraz webinariów tematycznych trwa od momentu zakupu do 30.04.2020
  • Terminy webinarów na żywo zostaną podane na poczatku stycznia
 • Platforma rozwojowa. Wszystkie filmy są dostępne na platformie rozwojowej. Login i hasło otrzymasz od razu po zapisie na podany adres e-mail.
 • Webinaria na żywo. Webinaria na żywo odbywają się na platformie Webinarjam – można uczestniczyć z dowolnego urządzenia (komputer, tablet, smartfon).

5 nowych webinariów o emocjach

Webinaria na nowe tematy – styczeń, luty, marzec

Emocje w konflikcie, smutek, złość, lęk, wstyd.

2 Wieczory Q&A

Pytania i odpowiedzi na żywo

Dostęp do archiwum

Nagrania 24 webinariów. Ponad 35 godzin nagrań!

Kurs - Złość rodzica

8 lekcji z kursu “Złość rodzica”

MP3

Każde nagranie jest dostępne także w formie mp3 – do słuchania.

Dostęp do archiwalnych webinariów.
Spis treści:

Dotknij lub kliknij w tytuł, żeby zobaczyć opis

Co mówią Uczestnicy poprzednich programów?

 • Wraz z końcem Webinarowej jesieni czuję wdzięczność wobec Gosi za ten projekt, za to że takim niewielkim kosztem miałam okazję czerpać garściami z jej wiedzy, doświadczenia, ale i niezwykłego ciepła i serdeczności. Cieszę się że ten projekt będzie kontynuowany. Ja na pewno wezmę udział i każdemu polecam 🙂

  Ola
  Uczestniczka Webinarowej Jesieni
 • To były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze! Mnóstwo wartościowych treści, podanych w przystępny sposób. Odpowiedzi na pytania słuchaczek – z dużą empatią i życzliwością. Polecam z całego serca 🙂

  Karolina
  Uczestniczka Webinarowej Jesieni
 • Fantastyczna dawka wiedzy, która inspiruje, zostaje na długo i pobudza do refleksji. Uporządkowałam sobie myśli, przekonania i wiedzę. Nie wiedziałam, że uczenie przez internet jest tak super i uzależnia.

  Megi
  Uczestniczka Webinarowej Jesieni
 • Webinarowa jesień to kolejne po webinarowym lecie wydarzenie Gosi, w którym biorę udział. Wysłuchałam prawie wszystkie webinary (został mi chyba 1 czy 2), są one dla mnie bardzo wspierające, bardzo podoba mi się sposób w jaki Gosia przekazuje swoją wiedzę, i takie podejście pełne szacunku, zrozumienia, życzliwości zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, czy w ogóle innych osób. Jest to dla mnie bardzo bliskie. Czerpię też dużo z pytań i odpowiedzi, które są na końcu każdego webinaru. Wykupiłam już dostęp do webinarowej zimy i czekam z dużym zaciekawieniem na kolejne webinary.

  Magda
  Uczestniczka Webinarowej Jesieni

FAQ - najczęściej zadawane pytania

zima pełna rozwoju
5 nowych webinarów na żywo
2 x Q&A
dostęp do archiwum - nagrania 24 webinariów
8 lekcji z kursu “Złość rodzica”
wersje audio (mp3)
cena regularna: 149 zł